Navštivte náš nový web - www.soanachod.cz

 

KONTAKT: +420 491 423 241

Domov mládeže je ubytovacím zařízením Vyšší odborné školy stavební a Střední průmyslové školy stavební arch. Jana Letzela, Náchod. Ve svých 2 budovách přednostně poskytuje ubytování studentům a žákům této školy. Pokud to kapacita domova mládeže umožňuje, lze v tomto zařízení ubytovat i studenty a žáky jiných středních škol, jsou-li žáky nebo studenty řádného denního studia.

Stravování studentů a žáků je možné ve vlastní školní jídelně, vzdálené 400 m od hlavní budovy školy. Příležitostné stravování je umožněno i ve školním bufetu, umístěném přímo v hlavní budově školy.

Podmínky pro ubytování v domově mládeže této školy stanovuje Vnitřní řád DM, na který navazuje Školní vzdělávací program DM.

 

Domov mládeže I. (Pražská 931)

DM I. je ubytovacím zařízením hotelového typu a je zařazen do I. kategorie. Situován je v těsném sousedství hlavní školní budovy, na nábřeží řeky Metuje. Zateplený panelový objekt má kapacitu 110 ubytovaných osob. Dvou a třílůžkové pokoje zde mají vlastní sociální zařízení. Každý pokoj je vybaven chladničkou. U každého lůžka je přípojka pro internet (možnost připojení vlastního počítače). Cena lůžka pro žáky středních škol (KHK) činí Kč 1400,- za měsíc, cena pro veřejnost se řídí ceníkem viz ubytování pro veřejnost. Využívá-li ubytovaný vlastní elektrospotřebiče, je mu navíc účtován poplatek dle aktuálního ceníku.

Image

Fotogalerie

Domov mládeže IV. (Raisova 678)

DM IV. je po rekonstrukci ukončené v roce 2006 ubytovacím zařízením I. kategorie. Cena lůžka pro žáky středních škol (KHK) činí Kč 1400,- za měsíc, cena pro veřejnost se řídí ceníkem viz ubytování pro veřejnost.

Image   Image

Fotogalerie

Vedoucí domovů mládeže: Ilona Stratílková
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Recepce DM IV.   +420 491 423 241
     
Ostatní zaměstnanci viz Všeobecné informace – Zaměstnanci školy