Nabídka ubytování pro veřejnost

Navštivte náš nový web - www.soanachod.cz 

 

Vedoucí ubytovacích služeb: Drahoňovský František
kontakt: +420 732 686 530, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Objednávku ubytování je třeba provést nejpozději tři dny před termínem ubytování!

 

Oba domovy mládeže jsou  NEKUŘÁCKÝM ubytovacím zařízením Vyšší odborné školy stavební a Střední průmyslové školy stavební arch. Jana Letzela, Náchod.

 

Domov mládeže IV. (Raisova 678) – vstup do budovy z ulice Pražská (naproti Benzině)!

DM IV. je ubytovacím zařízením hotelového typu a je zařazen do I. kategorie. Situován je v těsném sousedství školní jídelny. Tento objekt má kapacitu 54 ubytovaných osob. Dvou a jednolůžkové pokoje zde mají vlastní sociální zařízení. Každý pokoj je vybaven chladničkou. Na každém patře je k dispozici také kuchyňka včetně běžného vybavení (lednice, sporák, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, ...) a společenská místnost.

V ubytovacím zařízení DM IV. je možnost ubytování pouze v období hlavních prázdnin (červenec – srpen).

 

Cena ubytování za osobu a noc činí 266 Kč + 6 Kč ubytovací poplatek + rekreační poplatek (říjen až duben 5 Kč, květen až září 10 Kč) na osobu a noc.

 

Image     Image

Fotogalerie

Domov mládeže I. (Pražská 931) – vstup do budovy z Denisova nábřeží !

DM I. je ubytovacím zařízením hotelového typu a je zařazen do I. kategorie. Situován je v těsném sousedství hlavní školní budovy, na nábřeží řeky Metuje. Zateplený panelový objekt má kapacitu 110 ubytovaných osob. Dvou a třílůžkové pokoje zde mají vlastní sociální zařízení. Každý pokoj je vybaven chladničkou. Na každém patře je k dispozici také kuchyňka včetně běžného vybavení (lednice, sporák, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, ...) a společenská místnost.

V ubytovacím zařízení DM I. je možnost ubytování v průběhu celého roku.

 

Cena ubytování za osobu a noc činí 266 Kč + 6 Kč ubytovací poplatek + rekreační poplatek (říjen až duben 5 Kč, květen až září 10 Kč) na osobu a noc.

 

Image

Fotogalerie