Nabídka ubytování pro veřejnost

Vedoucí ubytovacích služeb: Alena Pajtnerová
kontakt: +420 739 048 686, +420 491 426 243, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Oba domovy mládeže jsou  NEKUŘÁCKÝM ubytovacím zařízením Vyšší odborné školy stavební a Střední průmyslové školy stavební arch. Jana Letzela, Náchod.

 

Domov mládeže IV. (Raisova 678) – vstup do budovy z ulice Pražská (naproti Benzině)!

DM IV. je ubytovacím zařízením hotelového typu a je zařazen do I. kategorie. Situován je v těsném sousedství školní jídelny. Tento objekt má kapacitu 54 ubytovaných osob. Dvou a jednolůžkové pokoje zde mají vlastní sociální zařízení. Každý pokoj je vybaven chladničkou. Na každém patře je k dispozici také kuchyňka včetně běžného vybavení (lednice, sporák, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, ...) a společenská místnost.

V ubytovacím zařízení DM IV. je možnost ubytování pouze v období hlavních prázdnin (červenec – srpen).

 

Cena ubytování za osobu a noc činí 241 Kč + 6 Kč ubytovací poplatek + rekreační poplatek (říjen až duben 5 Kč, květen až září 10 Kč) na osobu a noc.

 

Image     Image

Fotogalerie

Domov mládeže I. (Pražská 931) – vstup do budovy z Denisova nábřeží !

DM I. je ubytovacím zařízením hotelového typu a je zařazen do I. kategorie. Situován je v těsném sousedství hlavní školní budovy, na nábřeží řeky Metuje. Zateplený panelový objekt má kapacitu 110 ubytovaných osob. Dvou a třílůžkové pokoje zde mají vlastní sociální zařízení. Každý pokoj je vybaven chladničkou. Na každém patře je k dispozici také kuchyňka včetně běžného vybavení (lednice, sporák, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, ...) a společenská místnost.

V ubytovacím zařízení DM I. je možnost ubytování v průběhu celého roku.

 

Cena ubytování za osobu a noc činí 241 Kč + 6 Kč ubytovací poplatek + rekreační poplatek (říjen až duben 5 Kč, květen až září 10 Kč) na osobu a noc.

 

Image

Fotogalerie