vykricnikZákladní informace o přijímacím řízení

v letošním roce naleznete ZDE.

 

Pro uchazeče o studium na naší škole jsme připravili přípravný kurz k přijímacím zkouškám z českého jazyka a matematiky. Uchazeči si pod vedením našich učitelů procvičí testy z českého jazyka a matematiky. Délka jedné vyučovací lekce je 60 minut. Chcete-li se přihlásit, přihlášku vyplňte ZDE.

 

lyzarV pondělí 5. února 2018 se 24 žáků druhého ročníku vydalo na lyžařský kurz do Horní Malé Úpy. Na začátku je sice přivítalo sněžení a mlha, ale tyto okolnosti je neodradily a hned po obědě vyrazili na sjezdovku.

Ve čtvrtek 18. ledna 2018 proběhla v naší škole zkouška znalostí a praktického používání rozpočtovacího SW KROS 4, který poskytuje naší škole společnost ÚRS Praha. 

Na průběh zkoušky dohlížel zástupce společnosti, pan Luděk Dlouhý, který zajišťuje spolupráci se středními i vysokými školami. Zkoušky se účastnilo 18 žáků.

Žáci 4. ročníků stojí na pomyslném rozcestí. Čeká je důležité rozhodování, které ovlivní jejich další životní etapu. Podávají si přihlášky na vysoké školy. Již od září do školy přichází spousta propagačních materiálů z různých vysokých škol. Naši žáci jezdí na dny otevřených dveří, účastní se zajímavých stáží, během kterých mohou nasát atmosféru  vysokoškolského typu studia.

cerna ruze

Oznamujeme smutnou zprávu, že v úterý 30. ledna 2018 zemřel dlouholetý učitel Vyšší odborné školy stavební a Střední průmyslové školy stavební v Náchodě pan Ing. Jaroslav Skaunic.

Čest jeho památce.