Američan ve 3.A

Třídu 3.A navštívil americký lektor Jonathan s nabídkou English Summer campu - letního tábora v Jeseníkách zaměřeného na rozvoj jazykových schopností v angličtině. Akci pořádá CB v Náchodě a Poděbradech. V rámci výukové hodiny byly nezapomenutelným způsobem prezentovány aktivity, které budou v táboře probíhat.

Číst dál...

2. kolo přijímacího řízení

Ředitel vyšší odborné školy stavební a Střední průmyslové školy stavební arch. Jana Letzela, Náchod, Pražská 931, pro naplnění předpokládaného stavu žáků vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení. Přihlášky je nutné ve druhém kole podat do 25. května 2017, k přihlášce je nutné doložit lékařské potvrzení.

Více viz PZ2017_Podminky_2_kolo.pdf

Od stavařiny k orientálnímu tanci – Dana Sahar Minaříková

SarahPři povídání s absolventkou naší školy z roku 1991, broumovskou rodačkou Danou Minaříkovou (rozenou Velichovou), člověka napadne: kudy asi povedou životní cesty našich současných studentů? Dnešní špičková tanečnice pracovala řadu let ve stavebnictví. Dělala stavební dozory, vypracovávala projektovou dokumentaci (např. k dnešnímu hotelu Střelnice v Teplicích nad Metují), ale pak ji zaujal orientální tanec. Dlouho stíhala oboje, nakonec dala přednost tanci.

Číst dál...

Hledá se kuchař × kuchařka

vykricnikPro provozovnu školní jídelny v Raisově ulici přijmeme vyučeného kuchaře (kuchařku) – nástup od 1. září 2017.

Více informací na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu +420 725 591 370

Pro budoucí prváky (1AB - 2017/18)

Vážení uchazeči, vážení zákonní zástupci, veškeré požadavky na vybavení (učebnice, sešity, rýsovací pomůcky...) budou sděleny žákům 1. ročníku v pondělí 4. září 2017 po 8. hodině ranní jejich třídními učiteli.

Informace o zápisových lístcích a vysvědčeních naleznete ZDE.