Informace školní jídelny

Hledá se kuchař × kuchařka

vykricnikPro provozovnu školní jídelny v Raisově ulici přijmeme vyučeného kuchaře (kuchařku) – nástup od 1. září 2017.

Více informací na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu +420 725 591 370

Cestování se školní jídelnou

frgalDalší zahraniční kulinářské zastavení, které pro Vás naše jídelna v tomto školním roce připravila, bude u našich slovenských sousedů.

Ve čtvrtek 27. dubna t. r. najdete naši jídelnu stylově vyzdobenou a znějící slovenskými hity.

A co se bude podávat?

Číst dál...

Do Francie se školní jídelnou

rybaDovolujeme si Vás pozvat na čtvrtek 23. března 2017 na gastronomický výlet do labužníky známé Francie. Přestože se jedná teprve o naši druhou zastávku v této destinaci, doufáme, že Vám bude u nás chutnat.
mrknuti Nebojte se! Šneky, ani žabí stehýnka jsme nesehnaly.

Číst dál...

Se školní jídelnou na cestách

varimeRády bychom Vás pozvaly na další z našich kulinářských výletů do zahraničí. Udělejte si čas a pojeďte s námi ve čtvrtek 16. února 2017 do Maďarska.

A na co se můžete těšit? – Rajče, paprika a zase rajče, vyzdobená jídelna a hudební doprovod, který Vám pomůže připomenout si temperamentní Maďary.

A jídelníček?

  • Polévka z kysaného zelí s klobásou

Číst dál...

Info ŠJ - legislativa 2017-01

Z novely zákona č. 110/1997 Sb. – konkrétně z § 9a), písm. c) vyplývá pro školní jídelny s účinností od 1. 1. 2017 povinnost informovat strávníky o množství  podávaného pokrmu.

Vzhledem k tomu, že dosud nebyl vydán prováděcí předpis (vyhláška), který by tuto povinnost blíže upravoval, budeme průběžně doplňovat přehled  těchto informací.

Přehled  bude  zveřejněn na nástěnce ve školní jídelně.

Zapsala: L. Borůvková