florbalDruhý školní turnaj si sportovní nadšenci naplánovali šikovně na předvánoční čas. Tentokráte si sedm týmů mezi sebou poměřilo síly ve florbale.

Hrálo se systémem každý s každým na sedm minut hrubého času. Na třetí příčku se probojovali houževnatí hráči 1. ročníku, kteří za celkových devět bodů získali bronz. Se třinácti body na pomyslné stříbrné medaile dosáhli obětaví  florbalisté ze třetího ročníku. Tato třída opět vyslala do bojů týmy dva a jako jediná měla mezi sebou dámskou posilu. Zlato si právem zasloužili zkušení sportovci ze 4.B, kteří nepoznali hořkost porážky. Celkové skóre 18:1 a osmnáctibodový zisk vypovídá o všem. Všem patří gratulace a Dominikovi K. velký dík za jeho organizační schopnosti.

Ti , co nesportovali, si užili dopoledne v kruhu třídního kolektivu. Našel se čas na společnou zábavu, hry a vánoční koledy.  Efektivně využili volno maturanti, kteří finišují s přípravami na svůj ples. Na ten se můžeme těšit krátce po Vánocích.

Závěrem mi snad už jen zbývá Vám všem popřát pohodové svátky a hodně síly, zdraví a optimismu do nového roku,  roku 2018!!!

 

Zapsala: Mgr. Lea Zálišová, foto: Ing. Miloš Novotný