Ten, kdo letos vyrazil na Maturitní ples SPŠ stavební v Náchodě, se rozhodně nemusel obávat o své bezpečí. Již při vstupu do Beránku nás vítali dva těžkooděnci. Další muži zákona dohlíželi na pořádek v ostatních prostorách divadla. Celý ples se totiž nesl v duchu military.

Po sedmé hodině přivedla ozbrojená eskorta  na jeviště nejprve konferenciéra večera, moderátora Hitrádia Magic a  Východočeské televize V1 Petra Roubíčka, který ples slavnostně zahájil.  Poté  byl na jeviště odveden i ředitel školy pan Ing. Milan Smola. Jeho srdečný projev byl věnovaný letošním maturantům.

ples2018
(kliknutím na obrázek spustíte video)

O dobrou  atmosféru na sále  se postarala hudební skupina Geny. Program večera byl nabitý. Kromě šerpování maturantů jsme mohli být svědky zdařilého studentského předtančení. Před půlnocí se losovaly hlavní ceny tomboly. Výherci se tak mohli radovat například ze živého králíka, poukazu na jednu noc strávenou v hotelu Bonato nebo z letu horkovzdušným balonem. Vyvrcholením plesu bylo půlnoční překvapení založené na harmonii těla a stínu.

Zapsala: Mgr. Lea Zálišová