TEVPoslední školní týden se nesl v duchu sportu a školních výletů. Hned v pondělí si žáci 1. až 3. ročníku mohli poměřit své síly ve školní tělocvičně při florbalovém turnaji, nebo si na místním koupališti zahrát plážový volejbal. Jak si jednotlivé týmy vedly?

Po velkých bojích svedených o prvenství ve florbalu nakonec první příčku obsadil výběr třídy 2. A, na druhém místě se umístili sportovci ze třetího ročníku a bronz připadl 1. A. Ve volejbalovém turnaji se utkalo celkem pět družstev, která byla různě nakombinována ze žáků všech výše jmenovaných ročníků. A tak mezi sebou soupeřili Betoni proti Kamenům, Rohlíci proti Šouletu a ke slovu se dostali i hráči pod hlavičkou Team. Kdo z nich byl nejlepší? Na to jsme se zeptali pana tělocvikáře Jiřího Škopa, který celý turnaj organizoval. „Všechny týmy si vedly skvěle, ale první může být jen jeden. A tím se stalo družstvo Betonů, druhou příčku obsadili hráči Teamu, třetí byl Šoulet, pomyslnou bramborovou medaili si odnesli Rohlíci a hned za nimi se umístilo družstvo, které si říkalo Kámen. Všem hráčům gratulujeme k jejich umístění.“

Další školní rok máme již téměř za sebou, a tak mne nezbývá, než vám všem popřát hezké prázdniny plné sluníčka a pohody a těšit se, že se začátkem září odpočatí zase sejdeme ve školních lavicích.

S pozdravem Mgr. Lea Zálišová