Polti FORZASPIRA LECOLOGICO AQUA ALLERGY TURBO CARE vodní vysavač

Polti FORZASPIRA LECOLOGICO AQUA ALLERGY TURBO CARE Vodní Vysavač

Polti FORZASPIRA LECOLOGICO AQUA ALLERGY TURBO CARE vodní vysavač

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Malé spotřebiče
Dodavatel:Polti
Cena:6490.00 Kč
Polti FORZASPIRA LECOLOGICO AQUA ALLERGY TURBO CARE vodní vysavač 2,5 (50%) 23 hodnocení

Bezsáčkový vysavač s vodním filtrem a funkcí turbo vysávání. Forzaspira Lecologico Aqua Alergy Turbo Care je bezsáčkový vysavač, který dokáže vysávat tekuté i suché nečistoty. Nástavec na tekutiny, dodávaný s produktem, je vhodný pro řešení neočekávaných rozlití. Forzaspira Aqua Allergy Turbo Care je možné ovládat také na rukojeti. Vše, co potřebujete, máte v dosahu bez nutnosti ohýbání. Aktivujte funkci Turbo pro čištění s větším sacím výkonem.Bezsáčková technologie společně s vodním filtrem zaručují, že Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Turbo Care zachytí vysoké procento nečistot. Ty se shromažďují ve sběrné nádrži a díky vodě se ani nejmenší částečky prachu nevracejí do ovzduší vašeho domova. Mini turbo kartáč, který je součástí balení, vám pomůže snadněji odstranit zvířecí srst a vlasy z pohovek a polstrovaných židlí.Forzaspira Lecologico Aqua Alergy Turbo Care je ideální vysavač pro alergiky: vodní filtr zachytí i ty nejmenší částečky prachu a dalších nečistot, avšak na rozdíl od klasických vysavačů, je následně nerozptýlí zpět do vzduchu. Přiložený kartáč na parkety s měkkými štětinami je nezbytný pomocník pro čištění jemných povrchů, které vyžadují speciální péči.


 • SENCOR SVC 682VT sáčkový vysavač
  SENCOR SVC 682VT sáčkový vysavač

  Sáčkový vysavač Sencor SVC 682VT 3AAA s příslušenstvím vám skvěle poslouží pro rychlý a dokonalý úklid. Díky Silence Technology 75..

  1899.00 Kč
 • Vigan VNPW20X
  Vigan VNPW20X

  Víceúčelový, výkonný a kompaktní vysavač vhodný pro mokré i suché sání. Víko vysavače obsahuje přídavnou zásuvku pro případné..

  1899.00 Kč
 • Thomas Aqua Pet Family
  Thomas Aqua Pet Family

  Multifunkční vysavač pro suché i mokré čištění s plynulou elektronickou regulací sacího výkonu a funkcí ECO-Control. Disponuje..

  7569.00 Kč
 • Concept VP8226
  Concept VP8226

  Sáčkový vysavač Refresh Parquet VP8226 je osazen vysoce účinným ECO motorem o příkonu 700 W, který má zásluhu na vynikajícím sacím..

  2799.00 KčVybavení pro: Vysavače V sekci bílé zboží | malé spotřebiče je možné objevit polti forzaspira lecologico aqua allergy turbo care vodní vysavač!
© 2021 Kontakt