Vodní skluzavka s vodním dělem BA009

Vodní Skluzavka S Vodním Dělem BA009

Vodní skluzavka s vodním dělem BA009

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Sharks
Cena:12999.00 Kč
Vodní skluzavka s vodním dělem BA009 4,75 (95%) 19 hodnocení

Velkou vodní skluzavku s vodním dělem ocení všechny děti zejména v typicky letním, teplém počasí. Atrakce se skládá z pěti hrací částí: horolezecký výstup s bočním bezpečnostním vedením, díky kterému se děti vyšplhají na vrchol atrakce, která je zajištěna síťovinou dlouhá skluzavka s bezpečnostním vedením, klouzavý pohyb pak umocňuje vodní sprcha (nutnost napojení na vodní řád) bazén vodní dělo s madly (nutnost napojení na vodní řád) tunel pod skluzavkouPro 100% funkčnost atrakce je bezpodmínečně nutné mít zapojený elektrický fukar, který neustále vhání vzduch do atrakce. V balení jsou dodávány také kotvící kolíky pro bezpečnou fixaci atrakce k zemi a základní opravná sada. Doporučujeme pro použití nejvýše tří dětí najednou o celkové hmotnosti 90 kg. Zábavná skákací atrakce je zabezpečená síťovinou, vstup a výstup je skluzavkou s bezpečnostními mantinely.Výrobním materiálem je laminované PVC a nylon.Balení obsahuje:přepravní taškaelektrický fukar - přípojka 230V/50Hzukotvovací kolíkysouprava pro běžné opravyINFO: určeno pro děti od 3 let, není určeno pro komerční účely.


 • SHARKS Vodní skluzavka Oasis 7 v 1
  SHARKS Vodní skluzavka Oasis 7 v 1

  Pořiďte svým dětem tuto skvělou letní atrakci, která příjemně osvěží a zatočí s nudou. Ze skluzavky se sjíždí rovnou do bazénku...

  17999.00 Kč
 • JOY PARK stan Igloo I - žluto-zeleno-červený
  JOY PARK stan Igloo I - žluto-zeleno-červený

  Každé dítě by mělo mít svůj tajný úkryt, ať už na zahradě nebo v pokojíčku. Dětský stan Igloo I ve žluto-zeleno-červené..

  279.00 Kč
 • Vodní aqua park BA010
  Vodní aqua park BA010

  Zábavná skákací atrakce VODNÍ AQUA PARK je zabezpečená síťovinou, vstup a výstup je skluzavkou s bezpečnostními mantinely. Výrobním..

  22999.00 Kč
 • Dětský stan Lama, 101 x 106 x 106 cm
  Dětský stan Lama, 101 x 106 x 106 cm

  Pořiďte svým dětem do pokojíčku tento krásný stan, se kterým si jistě užijí mnoho zábavy. Má na sobě potisk roztomilé lamy a malé..

  799.00 Kč
 • Dolu Houpačka příšerka modrá
  Dolu Houpačka příšerka modrá

  Houpačka Příšerka zaručí, že si děti budou rády hrát! Určeno jak pro vnitřní, tak i venkovní užití. Modré provedení. Vyrobeno z..

  399.00 Kč
 • Bino Stan - zámek
  Bino Stan - zámek

  Děti milují skrýše, schovávačky a domečky, vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá..

  599.00 Kč
 • Bino Prolézačka - housenka
  Bino Prolézačka - housenka

  Prolézačka housenka. Prolézací tunel – veselá housenka, oblíbená skládací prolézačka pro kluky i holčičky. Pomozte překonávat..

  469.00 KčVybavení pro: Hrací domečky V sekci dětské zboží | hračky | hry na zahradu je možné objevit vodní skluzavka s vodním dělem ba009!
© 2021 Kontakt