Teddies CROSS 2 žluté

Teddies CROSS 2 žluté

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vozítka
Dodavatel:Teddies
Cena:659 Kč
Teddies CROSS 2 žluté 4 (80%) 23 hodnocení

Žluté odrážedlo je díky své neutrální barvě určeno pro malé závodníky obou pohlaví. Je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu.Výška sedadla 28 cm.Nosnost do 25 kg.Vhodné od 18 měsíců.Technické údaje:Měs. 18Obsah balení:Odrážedlo CROSS 2 žluté plast výška sedadla 28cm nosnost do 25kg od 18 měsícůPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.


 • Lena CROSS červené velké plast 28cm
  Lena CROSS červené velké plast 28cm

  Krásné červené odrážedlo je určeno pro malé závodníky obou pohlaví. Je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu.Výška sedadla..

  829 Kč
 • Teddies CROSS 2 černé
  Teddies CROSS 2 černé

  Krásné dětské odrážedlo v černých barvách zajistí dětem bezpečnost a stabilitu. Je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu.Výška..

  659 Kč
 • Teddies auto Jeep modré
  Teddies auto Jeep modré

  Odrážedlo auto Yupee ve modré barvě. V krabici 53,5x48,3x26 cm.Vhodné od 12 do 36 měsíců.Technické údaje:Měs. 12Obsah balení:Odrážedlo..

  699 Kč
 • No Fear Kids zelená
  No Fear Kids zelená

  Tato krásná koloběžka e ideální společník na příjemnou cestu městem. Vhodné od 3 let.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Koloběžka..

  879 Kč
 • Vyhnálek Cross Classics červené
  Vyhnálek Cross Classics červené

  Krásné dětské odrážedlo zajistí dětem bezpečnost a stabilitu. Je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu. Dostupné ve dvou..

  659 Kč
 • CLASSIC MAXI Odrážedlo plast výška sedadla 33cm nosnost do 3asst 2 barvy od 3 let
  CLASSIC MAXI Odrážedlo plast výška sedadla 33cm nosnost do 3asst 2 barvy od 3 let

  Odrážedlo Classic 5 Maxi je určeno pro větší děti zhruba od 3 let. Poskytuje dětem oporu a jistotu, navíc jsou zdrojem zábavy a radosti z..

  829 KčVybavení pro: Odrážedla V sekci dětské zboží | vozítka je možné objevit teddies!
© 2021 Kontakt